Gmail Reklamları
Hakkımızda
SitenBurada
SEO Uyumlu, Kullanımı Kolay, Size Özel Panale Sahip ve Bütçenize Uygun Temalar

Gmail Reklamları

Gmail Reklamları

Gmail Reklamları (Gmail Sponsorlu Promosyonlar veya "GSP" olarak da bilinir) ile dünyanın en popüler e-posta sunucusunda şirketinizin reklamını yapabilirsiniz.

Neden Gmail Reklamları ?

Günümüz dünyasında hemen hemen herkesin bir kimlik belgesine ek olarak bir Gmail hesabı vardır çünkü birçok platform bir tane gerektirir. Kuşkusuz Gmail hesaplarını sık sık kontrol eden kişiler istihdam edilmekte, daha yüksek gelir grubuna dahil olmakta ve harcama eğilimi yüksektir. Veya başka bir deyişle, potansiyel müşterilerle.

Ayrıca Gmail, reklamlarınızın uygun demografiyi hedeflemesini kolaylaştırır. Yaşadığınız şehir, yaş, cinsiyet, kariyer ve özel ilgi alanları gibi objektif kriterler sayesinde ürünlerinizi ihtiyacı olan müşterilere gösterir. Bu, reklam harcamalarınızın her dolarının hedeflenen kitleye ulaşmasını sağlar. Bu özelliği sayesinde birçok geleneksel reklam kanalından daha etkilidir.

Gmail Reklamlarını Kimler Kullanabilir ?

Bu hizmete erişmek için "Müşteri Merkezim" hesabınızın (YTV) veya yönetici tanımlı harcamanızın etkinleştirilmesi gerekir. Google ayrıca, minimum reklam harcaması taahhüt edeceğinizi de tahmin etmektedir.

SitenBurada, reklam kampanyanızı istekleriniz doğrultusunda hassas bir şekilde yöneterek sizi tüm bu sorunlardan kurtarır. Sahne Medya, reklam bütçenizin etkin bir şekilde kullanılmasını sağlamak için bilgili uzmanlarla işbirliği yapar. Bu sahneyi bizimle paylaşmak ve işinizi büyütmek isterseniz bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.