Kayseri Google Ads - Sitenburada Web Tasarım Paketleri
Hakkımızda
SitenBurada
SEO Uyumlu, Kullanımı Kolay, Size Özel Panale Sahip ve Bütçenize Uygun Temalar

Kayseri Google Reklamları

Kayseri Google reklamları; firmanızın; Google ve Google iş ortağı olan uygulamalarda reklamın yayınlanmasını sağlayan bir dijital reklam ve pazarlama aracıdır. Hayatın dijitale doğru yönlenmesinden dolayı, potansiyel müşteriler artık internet üzerinden bulunuyor. Potansiyel müşteriler %88 i bir şey alıp veya bir işi yaptırmadan önce Google da aratıyor. Siz de potansiyel müşteriler bulmak için Google ın ürünlerini ve aralarından en çok reklam ve pazarlama ürünü olan Google ads i kullanabilirsiniz.

Kayseri Google reklamlarısayesinde az miktarda maliyetle firmanızın üst sıralara gelip potansiyel müşterilerle iş yapmaya ne dersiniz? Kayseri Google ads i kullanarak web sitenizin üst sıralara gelmesi hiç de zor değil yeter ki siz uygun bir şekilde reklam ve potansiyel müşterilerinizi ilgisini çekecek bir reklam oluşturun. Kayseri Google ads web sitenizin üst sıralara ve diğer firmaların daha da önde gelmesi için size yardımcı olmaktadır.

Kayseri Google Reklamlarıreklamları nasıl çalışır?

Google da herhangi bir şey arattığınızda önünüze milyonlarca web sitesi veya bilgi çıkacaktır. Anca kullanıcılar büyük bir oranda ilk 3 web sitesine girip incelemektedir. Bundan dolayı web sitenizin aşağıda kalması veya hiç olmaması potansiyel müşterilerin elinizden kaçtığı anlamına gelmektedir. Kayseri Google ads sitenizin, markanızın veya ürününüzün üst sıralarda yer almanızı kolaylaştırarak potansiyel müşterilerinizin sizleri bulmasını daha da kolaylaştırarak hem marka değerinizi hem de markanızı bu şekilde geliştirebilirsiniz.

Google ads’nin sağlağı kolaylıklar ve faydalar sadece web sitenizin üst sıralarda görünmesiyle sınırlı değildir. Kayseri Google ads ne zaman, nerede hangi web sitesine reklam yapacağınıza sizlere seçme yetkisi verir. Reklam kampanyasında hedef kitle ulaşabileceğiniz kişileri ve daha fazla grafik görebileceğiniz gibi reklam bütçenizi günlük veya daha da efektif kullanmanıza yardımcı olmaktadır. Bu da sizin az maliyetle üst sıralara gelmenizi sağlayarak potansiyel müşterilerinizden para kazanmanızı sağlar.

Sitenburada sektörler ile alakalı çalışmalar yaparak size web paketleri yapmıştır. Aynı şekilde Kayseri Google ads ile hedef ve rakip analizi yaparak markanızı ve marka değerinizi yükseltmeyi amaçlıyoruz. İçerisine sektörel web tasarım paketleri ile sektörün öncü liderlerinden olmak için hedef konumunda bulunuyorsunuz. Bu şekilde rakiplerinizin geride kalması önceden bahsettiğimiz gibi ilk 3 web sitesine girerek potansiyel müşteriler ile hem hedef kitlenize hem de marka bilinirliği ile marka ve ticaret hacminizi büyültebiliriz.

Kayseri Google Reklamları reklam türleri

Arama Ağı Reklamları

Yanlızca bir Google araması ile milyarlarca potansiyel müşterilerinizin markanızı fark etmenizi, sunduğunuz ürün veya hizmetleri değerlenmesini ve işlem yapmasını sağlayabilirsiniz.

Arama ağı reklamı ile web sitenizde daha fazla potansiyel müşteri ile iletişime geçmek veya daha fazla site trafiği ile potansiyel müşteriler bulmak gibi hedefler seçersiniz.

Tıklama başına ödeme ile bulduğunuz potansiyel müşterilerin sonucu kadar para ödeyerek fazla para ödemekten kaçınırsınız. Örneğin, kullanıcılar web sitenizi ziyaret etmek veya işletmenizi aramak için reklamınızı tıkladığında sizden tıklama başına ücret olarak seçtiğiniz için sizden tıklama yaptığı için ücret kesilir.

Kullanıcılarla Etkileşim Kurun

Arama reklamınızı yaptıktan sonra ulaşmak istediğiniz hedef için hedeflerden birini seçmelisiniz.

 • Mağazanızda veya çevrimiçi ortamda satışları artırma
 • Daha fazla potansiyel müşteri çekmek
 • Web sitenize gelen ziyaretçileri teşvik edin

Şirketiniz Hakkında Kritik Ayrıntıları Vurgulayın.

Reklam uzantılarını kullanarak bir şirketin adresini, müşteri yorumlarını, web sitenizdeki belirli sayfaların bağlantılarını vb. bulabilirsiniz. Ayrıntıları dahil edebilirsiniz. Bu bilgilerin eklenmesiyle müşteriler sizi daha kolay bulabilir ve sizinle iş yapabilir ve sizin için bir müşteri adayı oluşturabilir.

Başarılı olmak için değişiklikler yapın

Kayseri Google reklamları ile metin reklamınızın farklı yinelemelerini yapma özgürlüğüne sahipsiniz. Daha sonra hangisinin daha iyi performans gösterdiğini belirleyebilirsiniz. Reklamınız bu şekilde tam size göre hazırlanarak daha geniş bir kitleye ulaşmanızı sağlar.

Alışveriş Kampanyaları

İster evde ister iş yerinizde veya dışarıda olun, sağladığınız mal veya hizmetleri arayan müşterileri bulmak için alışveriş reklamlarını kullanın. Web sitesine gitmek veya yazarken envanterinizi incelemek için tıklama başına ödeme gibi stratejiler seçerek reklamınızı yayınlayabilirsiniz.

Hedeflerinize ulaşın

Ürün reklamları hizmetimizin yardımıyla şunları yapabilirsiniz:

 • Yerel ve çevrimiçi envanterinizi pazarlayın;
 • Daha kazançlı satış fırsatları bulun;
 • Web sitenize veya gerçek mekandaki konumunuza gelen trafiği artırın.

Ürünlerinizi sergileyin

Alışveriş reklamlarında metinden çok daha fazlası vardır. Ürününüzün bir resmini başlık, maliyet ve diğer bilgilerle birlikte ekleyin. Bunu yaparsanız ürününüz her zaman çekici olacaktır.

Nasıl yaptığını analiz et. İşe yaramaz ise, düzeltin.

Araçlarımız ve ayrıntılı raporlarımızla nelerin işe yarayıp nelerin yaramadığını ve sonuçlarınızı nasıl iyileştireceğinizi öğrenebilirsiniz. Bu şekilde fahiş maliyetlerden ve anlamsız reklamlardan kaçınabilirsiniz.

Görüntülü Reklam Ağı Kampanyaları

Kişiler mobil cihazları ve uygulamaları kullanırken, web'de gezinirken, YouTube videoları izlerken veya Gmail'lerini kontrol ederken görüntülü reklamlar işletmenizin fark edilmesine yardımcı olabilir.

Tüm internet kullanıcılarının %90'ına milyonlarca web sitesinde, haber sitesinde, blogda ve Gmail ve YouTube gibi Google sitelerinde bulunan Google Görüntülü Reklam Ağı üzerinden ulaşılmaktadır.

Reklam hedeflerinize ulaşın

Geniş bir potansiyel kitleye sahip Görüntülü Reklam Ağı kampanyaları size şu konularda yardımcı olabilir:

 • Markanızı tanıtın
 • Marka bilinirliğini artırmak
 • Satışları artırma
 • Daha fazla potansiyel müşteri edinin

Doğru biçimi seçin

Basit metin tabanlı banner reklamlar, etkileşimli bileşenler ve animasyonlar içeren zengin medya reklamları, kişiselleştirilmiş Gmail reklamları ve mobil uygulamalarda görünen resim reklamlar arasından seçim yapın.

Doğru kişilere ulaşın

Anahtar kelimeler, demografi, konum ve yeniden pazarlama gibi özelliklerin potansiyeli en üst düzeye çıkarılabilir. Bunlar da yürürlüktedir ve markalara dayalı üretim yasaktır.

Başarıya ulaşmak için düzenlemeler yapın

Kayseri Google Ads'i kullanarak bir kampanyanın etkinliğini değerlendirebilirsiniz. Bu şekilde değişiklikler yapabilir ve hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Video Kampanyaları

YouTube videolarına göz atarken veya izlerken potansiyel müşterilere ulaşın ve yalnızca ilgilerini dile getirdiklerinde ücret alın.

Video reklamlar, dikkat çekerek ve yaygın talep oluşturarak marka bilinirliğini artırmaya yardımcı olabilir.

Kullanıcıları harekete geçirin

Tüketicilerin video reklamlar ile yapmasını istediğiniz aktiviteleri belirtebilirsiniz. Bu prosedürler şunları içerir:

 • Tüketicilerin ürünlerinizi görmeleri ve işletmenizi daha iyi anlamaları için web sitenizi ziyaret etmelerini sağlamak.
 • Kitlenizi ve marka tanınırlığınızı artırmak için daha fazla YouTube videosu görüntüleme

Kitlenize erişin

Konumlarına, ilgi alanlarına ve daha fazlasına bağlı olarak, video reklamlarınızı hangi kullanıcıların alması gerektiğine karar verin. Videonuz, ilgili videolardan önce, sonra veya arama sonuçlarında gösterilecektir. Potansiyel müşterilerle doğrudan videolar aracılığıyla iletişim kurulabilir.

Yalnızca kullanıcılar reklamınızı izlediğinde ödeme yapın

Hemen hemen her bütçeyle çalışan esnek bir fiyatlandırma yapımız var. Yalnızca, izleyiciler reklamınızı en az 30 saniye izlemeyi, reklamın tamamını görüntülemeyi veya bir harekete geçirici mesaj yer paylaşımı, kart veya tamamlayıcı banner'ı tıklayarak reklamınızla etkileşim kurmayı seçtiğinde ödeme yaparsınız.

Gerçek zamanlı analizler elde edin

Daha fazla performans verisi elde etmek için YouTube kanalınızı Kayseri Google Ads hesabınıza bağlayın. YouTube Analytics aracı ayrıca, reklamlarınızı görüntüleyen kişiler ve onlarla etkileşimleri hakkında daha fazla bilgi edinmenizi sağlar.

Uygulama Kampanyaları

Google Play, YouTube ve diğer web sitelerinde uygulama kampanyasını kullanarak iOS veya Android uygulamanızın reklamını yapabilirsiniz. Teknolojimiz, sizinkine benzer uygulamalarla en çok ilgilenen kullanıcıları çekebilmeniz için uygulama reklamlarınızı daha etkili hale getirir.

Bize hedefinizi söyleyin

Yüklemeler veya etkileşim için optimize ederek, uygulama reklamınızı işletmenizi tanıtan etkinlikler yapma olasılığı en yüksek olan kullanıcılara gösteririz. Kullanıcıların şunları yapmasını isteyip istemediğinizi seçin:

 • Başka bir şey yapmadan yazılımınızı indirin ve kurun.
 • Veya bir şey için sipariş vermek veya seviye atlamak gibi uygulama içi bir işlem gerçekleştirin.

Uygulama reklamınızı oluşturun ve önizleme yapın

Play Store veya App Store'dan sağladığınız dört satırlık metin ve uygulamanız hakkındaki bilgileri kullanarak reklamınızı tasarlamak için sizinle birlikte çalışacağız. Grafikler veya videolar ile reklamınızı daha da değiştirebilirsiniz.

Başarınızı artırın

Kampanyanızın performansı, akıllı teklif kullanılarak tahmin edilebilir ve geliştirilebilir.