Kayseri Web Tasarım, Ekonomik ya da Markanıza Özel web sitesi
Hakkımızda
SitenBurada
SEO Uyumlu, Kullanımı Kolay, Size Özel Panale Sahip ve Bütçenize Uygun Temalar

Kayseri Web Tasarım

Poliüretan Köpük Makinası Sektörü Web Tasarım
Poliüretan Köpük Makinası Sektörü Web Tasarım
İnşaat Sektörü Web Tasarım
İnşaat Sektörü Web Tasarım
Güzellik Merkezi Sektörü Web Tasarım
Güzellik Merkezi Sektörü Web Tasarım
Bebek Spa Sektörü Web Tasarım
Bebek Spa Sektörü Web Tasarım
Mobilya Ve Oturma Grubu Sektörü Web Tasarımı
Mobilya Ve Oturma Grubu Sektörü Web Tasarımı
Sağlık Sektörü Web Tasarım
Sağlık Sektörü Web Tasarım
Psikolojik Sağlık Sektöründe Web Tasarım
Psikolojik Sağlık Sektöründe Web Tasarım
Eğitim Sektöründe Web Tasarım
Eğitim Sektöründe Web Tasarım
Yatak Ve Mobilya Sektöründe Web Tasarım
Yatak Ve Mobilya Sektöründe Web Tasarım
Damatlık Ve Smokin Sektöründe Web Tasarım
Damatlık Ve Smokin Sektöründe Web Tasarım
Gelinlik Sektörü Web Tasarım
Gelinlik Sektörü Web Tasarım
Psikiyatri Sektöründe Web Tasarım
Psikiyatri Sektöründe Web Tasarım
Turizm Sektörü Web Tasarım
Turizm Sektörü Web Tasarım
Psikolog Sektöründe Web Tasarım
Psikolog Sektöründe Web Tasarım

Kayseri Web Tasarım Nedir ?

Göçebelikle siftah yapıp takasla devam eden ticaret hayatı, günümüzde çok yoğun olarak dijital aleme ve web dünyasına kaydı. İğneyi ve ipliği web üzerinden almaya başlayan toplum, çarşı-pazar kavramının karşısına web pazarı kendi isteğiyle kurdurdu.

Hatırlayın lütfen, yeni bir iş yeri açılacağı zaman önce çarşının en kalabalık yerinden en güzel dükkan bulunur, bulunan dükkanın içinin donatılması için resim yeteneği olan birine ‘şuraya raf, kasayı şuraya, şuraya da tezgah çiz, camın önüne de şöyle şahane bir vitrin yap’ denirdi.

Tamamlanan resim ise sanayideki, demirci, marangoz, fayansçı, boyacı ustalara en ince ayrıntısına kadar anlatılırdı. Her iş tamamlandıktan sonra en incelikli iş olarak görülen dükkan vitrinin döşemesi için en yetenekli, şehrin en başarılı vitrinlerini hazırlayan sanatkar bulunur, bakın buna usta demedik. Diğer ustalara ‘şu taraf olmadı, burası iyi durmadı’ gibi itirazda bulunurken vitrin tasarlayanın yanında nefes bile alınmazdı.

Evet, ‘niye bu kadar eskilere gittik ki’ demeyin. Bu işler hızını ve yoğunluğunu kaybetse de yine devam ediyor. Ancak, heyecan farklı bir noktaya kaydı. Şimdi bu alemde dükkanın yeri hem var hem yok gibi.

İçinde bulunduğumuz işyerine 10 kişi geliyorsa o işyerine 100 kişi geliyor. İşte o işyeri dijital alemdeki, web dünyasındaki işyerimiz. Camın önüne koyduğumuz ‘şöyle şahane bir vitrin’ vardı ya bu işyerinin cam ve vitrini artık başka bir alemde, bambaşka bir pazarda çoktan yer buldu kendine !

Günlük milyarlarca insanın alış-veriş yaptığı bu pazarda açtığımız web dükkanımızı gelen ziyaretçilerimize beğendirmek ve onlarla bol kazançlı alış-veriş yapmak için o işyerinin çok iyi bir şekilde düzenlenmesi gerekmez mi?
‘E herhalde’ dediğinizi duyuyoruz: İşte bu iş; ‘web tasarımı’dır.

Kayseri Web Tasarım Ne Yapar ?

Kayseri Web Tasarım, web pazardaki müşterileri dükkanınıza çekmek, geldiklerinde rahat ve keyifle gezmelerini sağlamak, ürün ve hizmetler hakkında bilgi vermek, markanızı tanıtmak, onlara satış yapmanızı, kazanç elde etmenizi, müşterinin çevresine sizi tavsiye etmesini, tekrar gelmesini sağlayacak şekilde dijital işyerinizi tasarlar, kurar ve donatır. Size kaliteli bir web sitesi sunar.

Kayseri Web Tasarım, sitenizde bilgilere hızlı ve kolay bir şekilde erişmek isteyen müşteri ve potansiyel müşterilerin sayfanızda kalması için, kolay bir gezinme imkanı kurar.

Gezinmenin zayıf olduğu site, dükkanına gelmiş hedef kitlesini sitesinde kendi engellemiş olur. Dikkat süreleri kısa olan müşterileri sitede tutmak, aradığı bilgilere hızlı bir şekilde erişmelerine yardımcı olmak düzgün tasarlanmış bir site ile mümkün olacaktır.

İnsanların hayatını mobil cihazlara taşımasıyla birlikte tasarım her zamankinden daha önemli hale geldi. Potansiyel müşterileriniz ve hedef kitleniz sitenize akıllı telefon, tablet ve masaüstü bilgisayarlar dahil olmak üzere çok sayıda farklı cihazdan erişebilecektir. Kayseri Web Tasarım, müşterilerin sitenizde kalması, web sitenizin bu farklı cihazlara uygun şekilde boyutlandırılması, uyum sağlaması için gerekli tasarımı yapacak, başarılı bir web sitesi tasarımına sahip olmanız için duyarlı tasarımı entegre eder.

Web tasarımının önemli olmasının nedenlerinden biri de web sitenizin tamamında ve tasarımında tutarlılık oluşturmasıdır. Sitedeki tutarlılık, marka bilinirliği oluşturmasına, müşterilerin sitede daha uzun süre kalmasına tutarlı bir marka imajı tutmanıza yardımcı olur.

Kayseri Web Tasarım, web sitenizin nasıl görünmesini istediğinizin temelini tasarlar, sitenizdeki her sayfa için renge, formata, tipografiye önem verir ve daha fazlasını oluşturup sitenize her yeni öğe eklediğinde diğer sayfalarla tutarlı olmasını sağlar.

Web sitenizdeki tutarlı bir tasarım, daha uyumlu bir site, sitenizle daha uzun süre ilgilenen müşteri kitlesi, marka bilinirliği ve ileride daha fazla dönüşüm elde etmenize yardımcı olacaktır.

Web sitenizdeki başarı, sayfanızdaki görsellerle ve metinler arasında kurulacak hassas bir dengeyle oluşur. Kayseri Web Tasarım, görsel-metin dengesini kurarak, çizeceği rota ile size başarılı bir site sunar.
Sitedeki içerik, genel tasarım kadar önemlidir. Kayseri Web Tasarım, ürün ve hizmetleriniz hakkında önemli bilgiler elde etmek için web sitenizi ziyaret eden müşterileriniz ve hedef kitleniz için ihtiyaç duydukları değerli bilgileri paylaşmanız için yol haritanızı çizer.

Sitenize gelen ve potansiyel müşterilerinizi nasıl davranmalarını istiyorsanız o şekilde yönlendirmek istersiniz. Kayseri Web Tasarım, müşterilerinizi harekete geçirmek için hazırlayacağı iyi tasarlanmış CTA (call to action) butonlarıyla, hedef kitlenizin bir sonraki adıma geçmesini sağlar. Bu butonları tasarımınıza uygun hale getirir, sitede ön plana çıkarır, gözü bu butonları arayan müşterilerinize yol göstererek başarılı bir alış-veriş süreci oluşturur.

Site sayfalarının hızlı açılması, web tasarımının en önemli unsurlarından biridir. Kayseri Web Tasarım, sayfanızın hızlı yüklenmesini, hedef kitlenizin; sitenize, ürün ve hizmetlerinize, sunduğunuz bilgilere hızlı bir şekilde erişmesini sağlar. Yavaş yüklenen sayfaları beklemekten nefret eden hedef kitlenizin ilgisini kaybetmesine, yeniden arama sonuçlarına dönmesine ve sizin yerinize rakiplerinizin sayfasını seçmesine engel olur.

Web tasarımı neden yapılır ?

Birini, bir yeri, bir olayı belli zaman geçtikten sonra nasıl hatırlarız sorusuna genellikle:” ilk gördüğümüz haliyle” cevabını veririz. Düşünün; akrabalarınızı, arkadaşlarınızı, dostlarınızı, komşularınızı anarken onları genellikle ilk gördüğünüz andaki halleriyle hatırlarız, değil mi?

Müşterilerinizin, potansiyel müşterilerinizin ve hedef kitlenizin web sitenizi ziyaret ettiğinde, görecekleri manzara onlara işletmeniz hakkında ilk izlenimi verir. İşletmeniz hakkında o ilk birkaç saniye içinde bir karar verirler. Emin olun ki bu karar bir daha ya hiç değişmeyecek ya da bu kararlarını değiştirmesiniz size büyük zorluklar yaşatacak ve çok büyük masraflara neden olacak.
Gömleğin ilk düğmesini doğru iliklemek gibi bu ilk birkaç saniyede, sitenize gelen, gelecek müşteriler ve hedef kitleniz üzerinde çok olumlu bir etki oluşturmak için web sitenizin; kaliteli, çekici, akıcı, akılcı, eğitici hatta biraz eğlenceli bir tasarıma ihtiyacı vardır.

Tıpkı camları kirli, rafları ve tezgahları tozlu, zemini lekeli, eşyaları eski dükkana giren müşterinin en kısa zamanda oradan çıktığı gibi web sitenizin tasarımını; kaliteli, çekici, akıcı, akılcı, eğitici bulmayan müşteriniz, potansiyel müşteriniz ve hedef kitleniz hemen sitenizden çıkıp bir rakibinizin sitesine gideceği için olası satışları kaçıracaksınız.

İşletmeniz, siteniz hakkında hemen olumsuz bir izlenim edinilmemesi, hedef kitlenizin markanızı olumlu algılaması, aklında güzel, kaliteli, başarılı ilk izlenim oluşturmak için web tasarımı yapılır. İyi bir web tasarımı; müşterilerinizi sayfanızda tutmanıza, arzu ettiğiniz şekilde hatırlanmanıza, ürün ve hizmetlerinizle ilgili doğru bilgi edinmelerine, marka bilinirliliğine ve de kazançlı satış yapmanıza imkan sağlar.

Uçsuz bucaksız bir pazarda, okyanustaki kum gibi firmaların ve ada büyüklüğünde kaya gibi rakiplerin bulunduğu piyasada hedef kitlenizin sizi, ürün ve hizmetinizi en kısa sürede, çok kolay bir biçimde bulmasını istersiniz değil mi? İşte bu amacınızı gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğumuz arama motoru optimizasyonu olarak tanımlanan (SEO) bu stratejinize yardım eder.

Nasıl çalıştığına aşina değilseniz, web tasarımını anlamak zor olabilir, ancak basitçe söylemek gerekirse, müşterilerinizin en kısa sürede, en kolay şekilde sizi bulması için vereceğiniz bilgilerin ve adres tarifinin SEO dostu olması gerekir.

Web dünyasında sizi bulmasını istediğiniz arama motoru örümceklerinin web sitenizi nasıl tarayıp, hafızaya eklediğini ve müşterilerinizi hemen size getirmesini birçok web tasarım öğesi ve uygulaması web sitenizdeki SEO içeriği sayesinde gerçekleştirir.

Başarılı bir web tasarımınız yoksa, SEO temelli içerik oluşturmadıysanız okyanusta bir kum tanesi olarak kalır, müşterilerinize kavuşamaz, müşterileriniz de size ulaşamaz. Müşterileriniz, web tasarımı sayesinde bu okyanusta kaya gibi kendine yer edinmiş rakiplerinizin sitelerinden siparişlerini vererek, ödemelerini peşin yaparak heyecan içinde kargo firmasının evinin kapısına gelmesini bekler.

Bazı insanlara, gruplara, kurumlara, firmalara, mağazalara ve dükkanlara baktığımızda görünen manzara karşısında ‘kendine bir faydası yok gibi’ diye düşünürüz değil mi? Dijital alemde de insanlar, web sitenize bakarak ilk izlenim edinirken onlara karşı nasıl davranacağınız konusunda da sizi değerlendirebiliyor, not verebiliyor. Yani sitenizin web tasarımı, hedef kitlenizi nasıl gördüğünüz, onlar hakkında ne düşündüğünüz ve onlara atfettiğiniz değer konusunda fikir verir.

Web sitenizin; kaliteli, akıcı, akılcı, kolay ulaşılabilir olması konusunda herhangi bir çaba göstermezseniz, hedef kitleniz onları önemsemediğinizi, değer vermediğinizi, yardım etmek için çaba göstermediğinizi ve göstermeyeceğinizi anlar. Web siteniz, işletmenizin ’beyaz masası’, bir müşteri hizmetleri temsilcisi gibidir. Web siteniz ne kadar parlak, modern ve davetkarsa, web sitenizi ziyaret eden müşteriniz veya hedef kitleniz kendisini rahat hissedecek, siz de misafirperver olduğunuz izlenimini vereceksiniz. Bu avantajları elde etmek için web tasarımı yapılır. Web tasarımı sizi ve sitenizi, modası geçmiş ve itici, soğuk, ilgisiz ve uzak görünmekten korur.

Web tasarımı sitenizin dijital yüzüdür. Bir müşteri dükkanınıza girerse, ayağa kalkıp onu selamlar, ‘hoş geldiniz’ der, hal hatır sorar, güler yüz göstermez misiniz ? Müşteriye kendini güvenli hoş bir mekanda olduğunu hissettirecek samimi bir yüz göstermek istemez miydiniz ? Güncellenmiş ve modern bir web tasarımı yeni ziyaretçilerinizi karşılayan samimi bir yüzünüzü, sizin dijital alemdeki misafirperveliğinizi göstermek için yapılır.

Genel olarak insanlar görüntüsü kötü olan her şey konusunda, şüphe, korku ve güvensizlik hissetme eğilimindedir. Aynı şekilde dijital alemin çok tecrübeli müşterileri bile kötü tasarlanmış web sitelerine güvenmez. Sitenizin kötü web tasarımı veya eski bilgilerin görünmesi sitenize güveni zedeler. Güncellenmemiş bir web tasarımı sitenizi keyifsiz, şüpheli ve güvensiz gösterir.

Sitenizin web tasarımı güven vermiyorsa, müşterileriniz hemen sitenizi terk edecek, siparişlerini almak ve ödeme yapmak için rakiplerinizden birinin hesabı için para gönderecek.

Web tasarımı yapılmış ve güncellenmiş profesyonel bir site, kitlenizin işletmenize güven duymasını sağlayacak, sitenizde alış-veriş yaparken kendilerini daha rahat hissettirecek. Bunu sağlamanın en iyi ve en kolay yolu, ne yaptığını bilen bir web tasarımıdır.

‘Yahu ne gerek var, beni, işletmemi, sitemi, ürünümü, sunduğum hizmeti isteyen beni orada da bulur’ diye düşünmeyin lütfen! Okyanustaki kum tanelerini hatırladınız mı? Tasarım nedenlerini yerine getirmediyseniz o kalabalıkta siz bile kendinize u-la-şa-maz-sınızzzz! Buna inanın, bulsanız bile yüzlerce firmanın olduğu sayfalardan saatlerce açtıktan sonra belki?!
Web tasarımının neden yapıldığına en önemli neden, rakiplerinizin zaten web tasarımı kullanıyor olmasıdır. Kötü rakip mal sahibi yaparmış! Rakiplerinizle rekabet halinde kalmak istiyorsanız, siteniz için web tasarım kullanmalısınız. Yoksa sitenizden çıkan müşterinin rakibin sitesinde ödeme emri vereceğini unutmayın! Bu, potansiyel müşterileri rakiplerinize kaptıracağınız anlamına da gelir. Web tasarımı ile sayfaları daha çekici olduğu için rakipler sizden kaçanlarla birlikte daha fazla potansiyel müşteri çekeceklerdir.

Web tasarımı; sitenizi, işletmenizi rekabette öne çıkarmak için bir fırsattır. Diğer işletmelerle rekabette genellikle aynı ürün ve hizmetlere, hemen hemen aynı fiyatlara sahipsinizdir. Şunu kesinlikle unutmayın ki işletmenizi rakiplerinizden farklı kılacak bir şeye ihtiyacınız var. Web tasarımı ile rekabeti yenebilirsiniz.

Web tasarımı iyi yapılmış bir site, sizin ve işletmenizin benzersiz özelliklerini sergilemesi için harika bir fırsattır. Böylece hedef kitlenize rekabette neden işletmenizi seçmeleri gerektiğini gösterebilirsiniz.

Eski, modası geçmiş, güncellenmemiş ve düşük kaliteli web sitesi, rakipleriniz karşısında sizi geride bırakacaktır.

Gördüğümüz, kullandığımız, sahip olduğumuz yada olmak istediğimizin her şeyin ‘dört başı mamur’ her parçasının birbiriyle uyumlu, birbirini tamamlayan, bütünleyen olmasını bekleriz, isteriz. Dijital alemde sitenizle web pazarında açtığınız işyerinin sanal da olsa tutarlı ve bölümlerinin birbiriyle uyumlu olması tavsiyeden önce zorunluktur.

Web sitenizde en küçük içeriğin, renklerin, yazı boyutunun, yazı karakterinin, butonların şeklinin, fotoğrafların, videoların göz ardı edilemez bir yeri ve önemi varken sitenizin tutarsız olması tabii ki düşünülemez.

Hiç kimse evindeki kapıların kollarını her biri bir çeşit, camlarını ayrı cins ve desenden, farklı renk boyaları seçmez. 6 adet çay bardağı veya kahve fincanını alırken, seçerken bile nasıl da özen gösteririz. Biri kırıldığında takım bozuldu diye üzülürüz değil mi? Aynı özeni sitemizin web tasarımı için de göstermeliyiz.
Web siteniz tutarlı değilse, insanlar daha profesyonel görünen bir siteye hemen geçiş yapacaktır. Web tasarımı, sitenizde tutarlılık oluşturarak, potansiyel müşterileri sayfanızda daha uzun süre tutar ve işletmenize aşina olmalarını sağlar. Web tasarımı ile daha fazla potansiyel müşteri ve dönüşüm elde ederek daha çok kazanç sağlayacaksınız. İstediğiniz bu değil miydi? Web tasarım siteniz genelinde tutarlılık oluşturarak sizi isteğinize kavuşturur.

Web tasarım sayesinde dijital alemdeki işyerinize, web pazardaki dükkanınıza 7 gün 24 saat ulaşım sağlanabilir. Aynı zamanda web tasarım sayesinde pazarlama konusunda büyük kolaylıklara kavuşur, pazarlama bütçesinden de büyük tasarruf sağlarsınız. Önemli bir miktar paranız cebinizde kalır, sizin de istediğiniz ve amacınız bu değil miydi? Web tasarım bu amaçlara ulaşmak için yapılır.

Kayseri Web Tasarım Ajansı Deve Dijital Kimdir ?

  • Kayseri Web Tasarım Ajansı Deve Dijital, Kayseri’de müşterilerinin bireysel ve kurumsal web sitelerinin tasarımını yapmaktadır.
  • Kayseri Web Tasarım Ajansı Deve Dijital, müşterilerinin web sitesine gelen, gelecek ve hedef kitlesi üzerinde olumlu bir ilk izlenim, olumlu bir etki oluşturmak, web sitesini; kaliteli, çekici, akıcı, akılcı, eğitici, eğlenceli bir tasarıma kavuşturmak için web tasarımı yapar.
  • Kayseri Web Tasarım Ajansı Deve Dijital, müşterilerinin hedef kitlesinin markasını olumlu algılaması, sayfasında daha fazla kalması, arzu ettiği gibi hatırlanması, marka bilinirliliğinin artması, ürün ve hizmetleriyle ilgili doğru bilgi edinmelerine, kazançlı satış yapmasına imkan sağlar.
  • Kayseri Web Tasarım Ajansı Deve Dijital, müşterilerinin piyasada hedef kitlesinin siteyi, ürün ve hizmetlerini en kısa sürede, kolay biçimde bulması için ihtiyaç duyduğu arama motoru optimizasyonu (SEO) bezeli içerik sunar. Müşterilerinin en kısa sürede, en kolay şekilde bulunması için SEO dostu içerik hazırlar.
  • Kayseri Web Tasarım Ajansı Deve Dijital, kaliteli, akıcı, akılcı, kolay ulaşılabilir web tasarımıyla, müşterilerinin hedef kitlelerini önemsediğini, değer verdiğini, yardım etmek için çaba gösterdiğini ve göstereceğini vadeden parlak, modern ve davetkar, misafirperver site sunar.
  • Kayseri Web Tasarım Ajansı Deve Dijital, web tasarımı ile müşterinin sitesine kaliteli bir dijital yüz sunar.
  • Kayseri Web Tasarım Ajansı Deve Dijital, yaptığı web tasarımı ve güncellemesiyle profesyonel bir site sunarak, müşterisinin hedef kitlesinin güven duymasını sağlar, alış-veriş yaparken kendilerini daha rahat hissettiren kolaylıklar kazandırır.
  • Kayseri Web Tasarım Ajansı Deve Dijital, sunduğu web tasarımı ile müşterilerinin sitesini, rekabette öne çıkarır, rakiplerinden farklı kılar.
  • Kayseri Web Tasarım Ajansı Deve Dijital, uyguladığı web tasarımı ile müşterilerinin sitesinde tutarlılık oluşturarak, potansiyel müşterilerin sayfasında daha uzun süre kalmasına ve işletmesine aşina olmasına, daha fazla müşteri ve dönüşüm elde ederek daha çok kazanç sağlamasına imkan sunar.
  • Kayseri Web Tasarım Ajansı Deve Dijital, sunduğu web tasarım ile, müşterilerine 7 gün 24 saat ulaşım sağlanabilmesine, pazarlama bütçesinden de büyük tasarruf sağlayabilmesine katkı sağlar.

2022 Güncel Kayseri Web Tasarım Fiyatları

Deve Dijitalin tema odaklı markası olan sitenburada.com'u ziyaret ederek web sitesi arayüzlerimizi ve güncel fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz tema çeşidi üzerinde 2 adet revize hakkı elde edebilirsiniz. Temanıza karar verdikten sonra bizimle iletişime geçebilir ve dijital dünyaya adım atabilirsiniz.